ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SK. B

My Autoškola Olomouc


Řidičský průkaz skupiny B opravňuje řídit motorové vozidlo do 3,5 t s maximálně 9 místy k sezení včetně místa řidiče. Za toto vozidlo smí být připojen přívěsný vozík do hmotnosti 750 kg. Řidič smí řídit i motocykl s automatickou převodovkou do 125 ccm a maximálně 11 KW výkonu. Délka kurzu pro skupinu B je u nás zhruba do tří měsíců

Podmínka: v den zkoušek musíte mít požadovaný věk (viz. skupiny řidičských oprávnění). Váš kurz však samozřejmě může začít dříve. 

Přihlášku můžete získat dvěma způsoby:

 • stažením souboru a tiskem přihlášky z našeho webu (oboustraně)
 • osobní návštěvou u nás v autoškole

Náležitosti nutné ze zákona pro zařazení žadatele do kurzu (je třeba si je připravit předem):

 • řádně vyplněná a podepsaná přihláška
 • řádně vyplněný, podepsaný a obvodním (závodním) lékařem potvrzený posudek o zdravotní způsobilosti

S vyplněnou přihláškou a zdravotním posudkem od lékaře se dostavíte do autoškoly, kde Vás zapíšeme do kurzu a na základě dodaných formulářů nahlásíme na magistrát, abyste mohli začít s výcvikem. 


Co budu potřebovat:

 • Věk: 17 let, pokud jde o výcvik v režimu L17 (s mentorem, 17 let musí uchazeč dovršit v době závěrečné zkoušky), alternativně v klasickém režimu od 18 let.
 • Do výcviku lze zařadit žadatele 18. měsíců před dovršením požadovaného věku
 • Lékařský posudek (řádně vyplněný, podepsaný a obvodním lékařem potvrzený)
 • Žádost o přijetí k výuce a výcviku (řádně vyplněná a podepsaná)

Ceník

Standard

doba trvání do 3 měsíců

Možnost rozložení na 3 splátky

17.000 Kč

Zrychlený kurz

doba trvání do měsíce a půl

Možnost rozložení na 3 splátky

19.000 Kč

V.I.P. kurz

doba trvání do měsíce 

přistavíme vozidlo na místo určené klientem v Olomouci a blízkém okolí, přednostní právo plánování jízd, výuka teorie na míru

Možnost rozložení na 2 splátky

25.000Kč

Co o nás říkají

Perfektní zkušenost, vřele doporučuji! Příjemný přístup instruktorů, výborná domluva!Veronika Kohutová

★★★★★

Autoškolu mohu vřele doporučit. Skvělý přístup paní Kresilové i pana Kvapila, výborně připraví na zkoušky a celý kurz se člověku opravdu naplno věnují. Děkuji.

Petr Štědra

★★★★★

Tuto autoškolu doporučuji, super přístup, rychlé jednání a opravdu vás naučí! I přes hořké začátky musím uznat že spoustu žáků a i mě dotáhli ke sladkému konci.

Veronika Matulová

★★★★★

Do autoškoly jsem přišla bez jakýchkoliv znalostí, navíc bez slovní zásoby (čeština není můj mateřský jazyk), ale zkoušku jsem zvládla napoprvé. Lekce probíhaly v malých skupinách o 1-3 lidech. Snadné jednání a přátelská atmosféra. Pokud hledáte školu s lidským přistupem, MY je ta správná volba

Alina Paliienko

★★★★★

Autoškolu MY mohu vřele doporučit. Jednání s žáky je velice vstřícné. Celý kurz se nese v přátelském duchu bez zbytečného stresu, ale zároveň je realizován profesionálně. Instruktoři během jednotlivých hodin pečlivě připraví žáky na závěrečné zkoušky.


Dominika Václavíková

★★★★★

Mohu jen a jen doporučit. Tato autoškola vám nedá jenom řidičák, ale opravdu připraví na reálný provoz a jeho podmínky. Komunikace probíhala vždy rychle a bez problémů. Navíc všichni jsou vstřícní a chápaví.Vendula Přikrylová

★★★★★

DÁREK KE KAŽDÉMU KURZU 

Kniha Autoškola? Pohodlně! od Zdeňka Schrötera vám pomůže s přípravou na zkoušky a dostanete ji od nás ZDARMA ke každému kurzu pro získání řidičského průkazu skupiny B. 

Jde o jednu z nejoblíbenějších učebnic, která je velmi názorná a neustále aktualizovaná. 

Součástí knihy je také výukové CD.

Přihlásit se do kurzu

Rozhodli jste se absolovat kurz pro získání řidičského oprávnění s námi? Máme radost! Nyní stačí už jen vyplnit následující přihlášku a my se vám ozveme s dalším postupem:

Alternativně můžete:

 • přijít se do autoškoly přihlásit osobně (AB centrum, Tř. Kosmonautů 8, Olomouc - Hodolany, 779 00) nebo
 • zaslat SMS na číslo +420 792 764 572, ve tvaru (jméno příjmení, datum narození, email.). Ozveme se Vám zpět nebo
 • napsat svůj požadavek (objednání kurzu, dotaz, konzultace apod.) na email autoskolamy@gmail.com, nezapomeňte připsat své telefonní číslo.

1000 Kč SLEVA PRO DVOJICE A SKUPINY

Pokud se přihlásíte ve dvojici nebo ve skupině, dostane od nás každý z vás 1000 Kč slevu. Akce platí u kurzů pro získání řidičského oprávnění skupiny B. V případě zájmu stačí vyplnit přihlašovací formulář a slevu nahlásit při prvním kontaktu s lektorem.