Kurzy a školení

My Autoškola Olomouc

 Výuka probíhá v odpoledních hodinách dle domluvy. Výukové materiály jsou Vám vždy k dispozici.

Co o nás říkají

Perfektní zkušenost, vřele doporučuji! Příjemný přístup instruktorů, výborná domluva!Veronika Kohutová

★★★★★

Autoškolu mohu vřele doporučit. Skvělý přístup paní Kresilové i pana Kvapila, výborně připraví na zkoušky a celý kurz se člověku opravdu naplno věnují. Děkuji.

Petr Štědra

★★★★★

Tuto autoškolu doporučuji, super přístup, rychlé jednání a opravdu vás naučí! I přes hořké začátky musím uznat že spoustu žáků a i mě dotáhli ke sladkému konci.

Veronika Matulová

★★★★★

Do autoškoly jsem přišla bez jakýchkoliv znalostí, navíc bez slovní zásoby (čeština není můj mateřský jazyk), ale zkoušku jsem zvládla napoprvé. Lekce probíhaly v malých skupinách o 1-3 lidech. Snadné jednání a přátelská atmosféra. Pokud hledáte školu s lidským přistupem, MY je ta správná volba

Alina Paliienko

★★★★★

Autoškolu MY mohu vřele doporučit. Jednání s žáky je velice vstřícné. Celý kurz se nese v přátelském duchu bez zbytečného stresu, ale zároveň je realizován profesionálně. Instruktoři během jednotlivých hodin pečlivě připraví žáky na závěrečné zkoušky.


Dominika Václavíková

★★★★★

Mohu jen a jen doporučit. Tato autoškola vám nedá jenom řidičák, ale opravdu připraví na reálný provoz a jeho podmínky. Komunikace probíhala vždy rychle a bez problémů. Navíc všichni jsou vstřícní a chápaví.Vendula Přikrylová

★★★★★

Máte dotazy? Pošlete nám zprávu.

1000 KČ SLEVA PRO DVOJICE A SKUPINY

Pokud se přihlásíte ve dvojici nebo ve skupině, dostane od nás každý z vás 1000 Kč slevu. Akce platí u kurzů pro získání řidičského oprávnění skupiny B. V případě zájmu stačí vyplnit přihlašovací formulář a slevu nahlásit při prvním kontaktu s lektorem.